Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zamówienia on-line

  1. WARUNKI DOKONYWANIA ZAMÓWIEŃ

1.1. Warunkiem dokonania Zamówienia Towarów za pośrednictwem Witryny jest posiadanie Konta na Witrynie oraz podanie niezbędnych informacji do realizacji Zamówienia, oraz zapoznanie się z treścią niniejszego Regulaminu, jak też jego  akceptacja.

1.2. Złożenie Zamówienia odbywa się poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza zamówienia dostępnego w Witrynie. Wszystkie umowy sprzedaży zawierane na postawie Zamówień składanych za pośrednictwem Witryny są zawierane i realizowane w należącym do Sprzedawcy punkcie sprzedaży położonym w  Krakowie, przy ul. Azaliowej 12,  31-336 Kraków (Sklep Volare Bottega ).

1.3. Potwierdzenie Zamówienia przez Klienta jest równoznaczna ze złożeniem oświadczenia, że Klient bierze na siebie odpowiedzialność za odbiór zakupionego Towaru przez osobę pełnoletnią.
Złożenie Zamówienia jest również tożsame z oświadczeniem Klienta, iż nie jest osobą, której zgodnie z art. 15 ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, zabrania się sprzedaży napojów alkoholowych oraz, że nie dokonuje zakupu alkoholu celem dalszej odsprzedaży.

1.4. Po złożeniu Zamówienia Klient otrzymuje na adres e-mail zapisany na Koncie Użytkownika, potwierdzenie przyjęcia Zamówienia oraz szczegóły dotyczące Zamówienia.

1.5. Sprzedawca potwierdzi przyjęcie Zamówienia w ciągu jednego dnia roboczego, od chwili jego otrzymania. W przypadku, gdy Zamówienie zostało złożone w sobotę, niedzielę lub dzień świąteczny, Sprzedawca potwierdzi przyjęcie Zamówienia w pierwszym kolejnym Dniu Roboczym. Po upływie tego terminu, Klient nie jest już związany treścią złożonego Zamówienia.

1.6. Odmowa przyjęcia zamówienia nastąpi wówczas, gdy:

-  towar jest niedostępny w magazynie Sprzedawcy

- podane przez Klienta dane są niekompletne, błędne lub budzą uzasadnione wątpliwości co do  prawdziwości

   -  klient nie odebrał Towarów objętych poprzednim Zamówieniem

   -  pojawiły się zdarzenia losowe, na które Sprzedawca nie miał wpływu

1.7. Do każdego zamówienia wystawiany jest dokument sprzedaży w postaci paragonu lub  faktury. Dokument sprzedaży wystawiany jest w chwili, gdy wszystkie Towary wybrane do Zamówienia są skompletowane i gotowe do odebrania.

1.8. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do wprowadzania ograniczeń dotyczących ilości zamawianych Towarów, Klient zostanie poinformowany o takich ewentualnych ograniczeniach przed potwierdzeniem przez Klienta Zamówienia.

  1. CENY I FORMY PŁATNOŚCI

2.1. Wszystkie ceny Towarów prezentowane na Witrynie są cenami brutto (zawierają podatek VAT
w wysokości zgodnej z obowiązującymi przepisami) i wyrażone są w złotych polskich. Ceną wiążącą jest cena podana na Witrynie przy Towarze w chwili składania Zamówienia. Na wypadek wątpliwości Sprzedawca zastrzega, że ceny nie zawierają ewentualnych kosztów przesyłki, która to usługa jest świadczona na życzenie Klienta przez firmę kurierską.

2.2. Zapłaty za zamówiony Towar Klient może dokonać według swojego wyboru za pośrednictwem jednego z poniższych sposobów:

- osobiście przy odbiorze Zamówienia w Sklepie Volare Bottega gotówką lub za kartą poprzez terminal płatniczy

- płatność kartą płatniczą online (Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro) przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl)

- płatność przelewem online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl)

2.3. Sprzedawca zastrzega sobie możliwość wyłączenia niektórych sposobów dokonania zapłaty za Zamówienie.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl