Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Dal Bello - prosecco z Asolo

Wina Dal Bello pochodzą z malowniczych wzgórz Asolo z rejonu Veneto. Historia rodziny Dal Bello jest spleciona z tą ziemią od pokoleń. Panują tu doskonałe warunki do uprawy szczepu winorośli Glera: łagodny klimat, optymalna wysokość i idealne nasłonecznienie. Winnica Dal Bello została założona przez Vittorio w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Obecnie z równą pasją, poświęceniem i satysfakcją zarządzana jest przez jego synów Mario i Antonio, którzy umiejętnie stopili ze sobą przeszłość (tradycyjne wartości winiarskie, szacunek do ziemi i natury) z przyszłością (innowacyjnymi technologiami), uzyskując wysokiej jakości wina.

Od 1996 roku marka Dal Bello otrzymuje liczne nagrody. Ostatnio najbardziej doceniany jest najnowszy produkt Dal Bello - Prosecco Extra Brut Celeber, najbardziej wytrawne prosecco, które zrodziło się w wyniku długich badań i eksperymentów. Wyjątkowe wina Dal Bello prosecco mogą poszczycić się również Certyfikatem zrównoważonego rozwoju V.I.V.A. wydanym przez Ministerstwo Środowiska, poświadczającym dbałość marki o zrównoważony rozwój.

Linia win musujących Asolo Prosecco Dal Bello Superiore Millesimato obchodzi właśnie 25-lecie. Z okazji tej prestiżowej rocznicy wina te otrzymały nowy wygląd w stylu vintage: złoty (Dry), srebrny (Brut), lub brązowy (Extra Dry) pierścień.

Wina musujące Dal Bello

Strona producenta: https://dalbellovini.it/en/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl