Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Antica Sicilia - regionalne produkty spod Etny

 
"Conserviamo tradizioni" czyli "Trzymamy się tradycji" to hasło przewodnie firmy.
 

Firma Antica Sicilia narodziła się w 2004 roku z miłości do ojczystych Włoch. Inspiracją stały się najstarsze sycylijskie tradycje gastronomiczne, które ożywiają oryginalne i charakterystyczne smaki i zapachy Sycylii.
 
Dziś firmą zarządza trzech młodych dwudziestokilkulatków, którzy z miłością i szacunkiem do tradycji sycylijskiej, jednocześnie korzystając z nowoczesnych rozwiązań, ciągle rozwijają przedsiębiorstwo. 
Firma mieści się w fabryce o powierzchni 650 m2 z najnowocześniejszym sprzętem produkcyjnym w gminie Giarre we wschodniej części Sycylii.
 
Antica Sicilia jest coraz bardziej otwarta i doceniana na rynkach międzynarodowych. Jej produkty regionalne są już obecne niemal w całej Europie, jak również w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Stanach Zjednoczonych, Japonii czy Australii. Trafiają do wyspecjalizowanych sklepów, takich jak sklepy winiarskie, sklepy z produktami regionalnymi i specjalistyczne delikatesy.
 
Przepis na sukces Antica Sicilia jest prosty: dbałość o dobór i jakość produktów, produkcja w oparciu o sprawdzone tradycyjne sycylijskie przepisy oraz atrakcyjne i staranne opakowanie.
 
Obecnie firma może pochwalić się ponad dwustoma produktami własnej produkcji, wśród których są: przystawki (oliwki, kapary, karczochy, pomidory suszone), pesta, gotowe sosy, pasty, przyprawy, sole, oliwy i octy smakowe, marmolady i konfitury, słodkie kremy, czekolady i likiery.

Volare Bottega oferuje kilka wybranych produktów Antica Sicilia.

Strona producenta: www.anticasicilia.it

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl