Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Jak powstała VOLARE BOTTEGA ? Nasza historia

0
Jak powstała VOLARE BOTTEGA ? Nasza historia

Na odpowiednim etapie życia spotkali się wychowany od dziecka w Rzymie przedsiębiorczy chłopak z pasją i energiczna dziewczyna z prawniczym zacięciem z centralnej Polski. Z wybuchowej mieszanki charakterów i twórczych pomysłów, w 2004 r. narodził się pomysł na życie połączony z miłością do siebie, ale także do Włoch i podróży, w efekcie znany wielu, jako Volare Travel, a ostatnio Volare.pl.
Przez lata udało nam się stworzyć markę rozpoznawalną, ciekawą, pełną zaangażowania, której historię budują fachowcy związani z nami od lat i liczne, osobiste relacje z Klientami.  Przemierzone kraje i kontynenty, setki pomysłowych eventów, dziesiątki tysięcy małych i dużych narciarzy, których rozkochaliśmy we włoskich Dolomitach i Alpach, budując wieloletnią historię ludzkich relacji, przyjaźni i więzi.

Organizując włoskie eventy, dużą atrakcją były wyjazdy na degustacje win i oliwy. Wielu Klientów, podróżując z nami, miało okazję odwiedzać winnice i degustować w nich lokalne trunki. Od ponad 12 lat, przy każdej możliwej okazji, przywoziliśmy upchane w bagażniku samochodu czy autokaru kartony win i oliwy na użytek własny i licznych przyjaciół, rozkochanych w tych produktach. Bardzo pozytywny odzew sprawił, że rozpoczęła się  wieloletnia współpraca z lokalnymi winnicami i poznawanie najwyższej jakości produktów.

Światowa pandemia zatrzymała świat w biegu, a nad turystyką zawisły czarne chmury. Budowana z mozołem firma stanęła pod ścianą. Choć łzy cisnęły się do oczu, jednych ciężkie sytuacje przerastają, a dla innych są inspiracją do stworzenia nowych możliwości.

W oparach godzinnych dyskusji i odzyskanego czasu odżyły pasje i radość z doceniania rzeczy prostych i smacznych. Jarek tworzy znowu mistrzowskie dania z makaronów, ryb i mięs, szlifując talent doceniony niegdyś w programie Ugotowani, a każde danie wieńczy lampką idealnie dobranego wina, którego u nas nigdy zabraknąć nie mogło.

W momencie zamknięcia granic tęsknota do niepowtarzalnej włoskiej atmosfery,  zapachów z dzieciństwa, kuchni, słońca i wina odżywa z taką siłą, że już wiemy, co będziemy dalej robić 😊.  

Wykorzystując spowolnienie w turystyce, dzięki szerokim znajomościom i od lat rozwijanej pasji do enoturystyki przy zaangażowaniu całego zespołu, powstaje projekt Volare Bottega.

Staliśmy się importerem, hurtownikiem i detalistą win i unikatowych produktów włoskich.  Importujemy wina z wielu rejonów Włoch i wyselekcjonowanych winnic, które oferują produkty najwyższej jakości z różnych szczepów winogron, głównie  kategorii DOC i DOCG.  Nie mamy pośredników, dlatego nasze ceny są bardzo atrakcyjne. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i B2B, obsługując firmy i klientów biznesowych, a już niebawem nasze produkty będzie można znaleźć w znaleźć w wybranych restauracjach i hotelach w Polsce.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl